ident.sk - iDent Slovakia materiál, nástroje, prístroje a CAD/CAM

office@idental.sk

napíšte nám e-mail

0948 589 080

Po-Pia 8:00 - 16:00

ident.sk - iDent Slovakia materiál, nástroje, prístroje a CAD/CAM

Siladent VHF SilaMill R5 5-osé frézovacie centrum – dry&wet

Kód produktu: r5

Popis produktu

S novým špičkovým strojom SilaMill R5 ponúka spoločnosť SILADENT vysoko automatizovaný frézovací a brúsiaci stroj s výmeníkom pre 10 polotovarov na mokré aj suché obrábanie, ktorý prináša do laboratória revolučné prístupy. Kombinuje najvyššiu presnosť s maximálnou stabilitou bez ohľadu na materiál – to všetko pri minimálnych rozmeroch.

Obsluha stroja je neuveriteľne jednoduchá aj vďaka rôznym technológiám: Vďaka technológii Direct Disc Technology možno teraz frézovať polotovary priamo, bez ťažkopádneho manipulovania s upínacími rámami. Tak ako všetky stroje SILADENT, aj SilaMill R5 sa dá používať s maximálnym množstvom materiálov od všetkých výrobcov, pokiaľ ide o disky, bloky a abutmenty, a preto poskytuje dokonalú ochranu investície!

Technológia Direct Clean umožňuje pohodlne prepínať medzi mokrým a suchým obrábaním. Okrem integrovaných ionizátorov a aktívneho vetrania pracovného priestoru má SilaMill R5 aj vysoko inteligentnú funkciu sušenia.

Ďalšou novinkou je integrované vodné chladenie, ktoré výrazne minimalizuje tepelnú rozťažnosť vretena a osi Z. Rýchlejšie obrábanie s ešte konzistentnejšími výsledkami a dlhšou životnosťou vretena sú výhody pre budúcich majiteľov frézy SilaMill R5.

Ďalšou zaujímavosťou je možnosť vkladať frézovacie polotovary s hrúbkou až 40 mm prostredníctvom zásobníka polotovarov a pustiť sa hneď do práce. Ešte lepší je veľkorysý uhol sklonu piatej osi ± 35 stupňov. R5 tak zaručuje maximálnu indikačnú rozmanitosť a slobodu dizajnu.

Zaujal Vás tento produkt?

Kliknutím na tlačidlo nižšie nám zašlete nezáväzný dopyt.

Mám záujem

Vyhľadávač produktov